We invite you to participate in International Wine Competition "Carpatia Vini" Kombornia 2019. The Contest is open to wine producers and distributors.

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Win "Carpatia Vini " Kombornia 2019, organizowanym przez Fundację Slow Beskid oraz RSF z o.o. Jest on dedykowany producentom oraz dystrybutorom wina.

 Mamy zwycięzców VI Konkursu Win „Carpatia Vini” Kombornia 2018.

                                                                                                                                                        Dwór Kombornia Hotel & SPA - ChocoWine

We invite you to participate in VI International Wine Competition "Carpatia Vini" Kombornia 2018.The Contest is open to wine producers and distributors.

                                                                                                                                                        Dwór Kombornia Hotel & SPA - ChocoWine

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Konkursie Win "Carpatia Vini 2018" Kombornia 2018, organizowanym przez Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia, Fundację Slow Beskid oraz RSF z o.o. Jest on dedykowany producentom oraz dystrybutorom wina.

Aż 4 medale ENOEXPO® 2015 w degustacji w ciemno dla win z Salonu Win Karpackich.

Salon Win Karpackich, unikalny koncept  winiarski z wyjątkową kolekcją win z własnego importu, zdobył cztery medale podczas konkursu win, który  towarzyszył największym targom winiarskim w Polsce. Tym samym potwierdzona została jakość win z obszaru Karpat, a one same znalazły się w gronie win klasy europejskiej czy światowej.

W sobotę 21 listopada 2015 zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach CARPATHIA products.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy film promujący Karpaty - „Mystic Carpathia” - organizowanym przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki.
Ideą Konkursu jest wyłonienie najlepszych filmów promujących walory przyrodnicze i kulturowe Karpat, przedstawienie rosnącego ich potencjału, w oparciu o który budowana jest MARKA KARPACKA "CARPATHIA".

W pierwszy weekend października zapraszamy Państwa na prawdziwą ucztę wrażeń – Jesienny Wieczór z Vin Diner w Restauracji Magnolia Dworu Kombornia.

Specjalnie na ten weekend powstało wykwintne menu, złożone z 5 dań degustacyjnych przygotowanych przez Szefa Kuchni Dworu Kombornia oraz Sommeliera, który starannnie wyselekcjonował wina z portfolio Salonu Win Karpackich, tak aby z każdą potrawą tworzyły nową, kulinarną jakość.

10 października zapraszamy na wyjątkową podróż smaków - Winiarskim Szlakiem Hrabiego Drakuli.

Odwiedzimy i posmakujemy Rumuni - ostatniego niedocenionego obszaru winiarskiego w Europie. Gdzie różnorodność występujących szczepów pozwala na tworzenie win zarówno klasycznych jak i unikalnych – z wykorzystaniem odmian endemicznych.


Fundacja ENO Carpathian
Kombornia 1
38-420 Korczyna

Tel.:(+48) 13 435 42 89
Fax: (+48) 13 435 42 88
fundacja@enocarpathian.eu

 

© 2013-2019, Enocarpathian.eu