Wino towarzyszy naszej cywilizacji od zamierzchłych czasów. Jako kanwa intelektualnych rozważań i towarzyskiej konwersacji stało się elementem budowania relacji społecznych, nieodzownym zarówno do obiadu jak i w trakcie uroczystości, spotkań biznesowych czy z przyjaciółmi.

W oparciu o swoje zasoby i wiedzę Fundacja przygotowała ofertę szkoleń i niepowtarzalnych eventów winiarskich, które organizuje w zabytkowych wnętrzach Dworu Kombornia, bądź w dowolnym innym miejscu na życzenie naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. następujące propozycje:

  • Szkolenia i seminaria o tematyce winiarskiej o różnych stopniach awansowania, poświęcone  tajnikom np.: procesu powstawania win, świadomej degustacji, technik oceny wina, sztuki sommelierskiej,  łączeniu win i potraw.
  • Komentowane degustacje win, oliw i czekolad - tematyczne podróże po świecie dobrych, kulinarnych i enologicznych związków np.: win z serami,czekoladą, słonymi przekąskami i wędlinami,
  • Degustacje „w ciemno” z konkursami,

  • Enoturystyczne wyprawy do zaprzyjaźnionych winiarzy i regionów winiarskich,

  • Wino i taniec - imprezy, w trakcie których uczestnicy doświadczają rytmu i magii tańca oraz degustują wina charakterystyczne dla regionu z którego taniec pochodzi,

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Każdą z nich dopasujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań.


Fundacja ENO Carpathian
Kombornia 1
38-420 Korczyna

Tel.:(+48) 13 435 42 89
Fax: (+48) 13 435 42 88
fundacja@enocarpathian.eu

 

© 2013-2018, Enocarpathian.eu